Výhody služby Mapy Google | Street View

Virtuální prohlídka propojená s mapami Google

Virtuální prohlídka se zobrazuje v mapách Google

Street view ve vašem podniku

Přilákejte nové zákazníky pomocí kvalitní prezentace své firmy či podniku. Zákazníci se s firmou mohou seznámit tak dobře, jako kdyby ji opravdu navštívili. Prohlídka používá navigaci Street View Google.

Prohlídka je viditelná přímo z vyhledávače Google

Virtuální prohlídka je propojená s vyhledávačem Google

Získejte lepší viditelnost ve vyhledávači

Pořízené snímky se zobrazí ve výsledcích vyhledávání Google a to přímo u Vaší firmy. Zákazník se tak na jedno kliknutí seznámí s Vaší firmou z pohodlí domova.

Sdílejte prohlídku jednoduše po internetu

Snadná implementace prohlídky.

Prohlídka ve Vašem portfoliu

Virtuální prohlídku je možné jednoduše vložit do Vašich webových stránek, do patičky emailu. Můžete ji také sdílet přes sociální média. S implementací Vaší prohlídky Vám rádi pomůžeme.

Online prohlídka kompatibilní pro mobilní zařízení

Online virtuální prohlídka od Google

Vaše prezentace online

Velkou výhodou služby Mapy Google | Street View je kompatibilita prohlídky se smartphony, tablety, notebooky. Vaše prezentace je tak neustále online.

Zlepšíte zápis ve firemním profilu Google+

Virtuální prohlídka pro mobilní zařízení

Prezentujte firmu na Google+

Virtuální prohlídka a sada fotografií se zobrazí ve Vašem Google+ profilu. Zákazníci tak získají informace o Vaší firmě aniž by vstoupili na Vaše webové stránky.

Neplatíte žádné roční poplatky

Bez dalších poplatků.

Žádné udržovací poplatky

Za službu zaplatíte pouze jednou bez nutnosti udržovacích poplatků. Pořízené fotografie se navíc stanou Vaším majetkem s právy je použít k Vaší další propagaci.

Kontaktujte nás

+420 723 962 895

info@eprohlidky.cz

BMW Volkswagen Nissan Škoda Peugeot Renault Auto Branka Alza.cz Don Pealo Karlštejn golf resort Kolkovna restaurants Bogner Coloseum restaurants Tančící dům Oakley Ducati Stefanel Kavárna Obecní dům Lipno lake resort Chemistry gallery Erpet Bohemia Crystal Natuzzi - Correct interior Triton Restaurant Specialized Crystal bar Le Patio Lifestyle Europeanarts Honda - Power Equipment Quiksilver Kafe v lese Korallo Simulation of reality Via musica Biblioteca del vino Krab cycles Vom fass Maitrea Loveg Mystic skates Lazerfun Praha